ACM panel šepsovaný 30 x 40 cm

Vyprodáno

ACM podklady pro malbu

Mnoho významných obrazů bylo namalováno na dřevěné desky, plátno jako podklad se začalo používat později. Napnuté plátno je náchylné k poškození a málo odolné k atmosférickým vlivům. Snadno se protrhne nebo jinak mechanicky poškodí. V tomto ohledu dřevo a dřevěné desky jako podklad pro malbu vedou na plné čáře. Nicméně ani dřevěné desky nejsou proti zmíněným atmosférickým vlivům dostatečně odolné bez složitých konzervačních úprav.

Sendvičový panel je tvořený dvěma hliníkovými plechy s polypropylenovým jádrem. Tyto materiály mají povrch z kvalitního vypalovaného laku. Povrch je upraven pro možnost potisku a je chráněn fólií. Desky jsou určeny pro nadstandardní aplikace s luxusním vzhledem. Desky se vyznačují tuhostí, pevností a oproti termoplastům nižší tepelnou roztažností. U sendvičových panelů plastové jádro tlumí rezonance. Jednoduše řešeno ideální a hlavně trvanlivý podklad pro vaše obrazy !

Deska je opatřena 4 vrstvami akrylového šepsu a je tak připravena ihned k použití. Jednotlivé vrstvy jsou nanášeny kolmo k vrstvám předchozím. Při zaschnutí je každá vrstva broušena pro dosažení kvalitního hladkého povrchu s jemnou strukturou štětcové stopy. Panely jsou dostupné i s olejovou imprimiturou !

500,00 Kč